Par mums

iBolit's mobilo iekārtu un datoru klīnika

Pieredzējuši profesionāļi, mobilās un datortehnikas remonta nozares speciālisti ir sanākuši kopā, lai izveidotu draudzīgu “iBolit’s” komandu. Uzņēmuma specializācija ir Apple firmas tehnikas remonts, un tā uzņemas arī jebkādas sarežģītības pakāpes darba veikšanu un ir gatava “izārstēt” jebkura cita ražotāja viedtālruni, planšetdatoru, klēpjdatoru vai datoru.  

Mūsu klientu laiks ir mūsu vislielākā vērtība, tāpēc cenšamies izpildīt savu darbu ne tikai kvalitatīvi, bet arī maksimāli ātri, lai ikviens “iBolit’s” apmeklētājs nepaliktu bez savas ierīces pārāk ilgi.

Pie mums var vērsties, lai diagnosticētu jūsu ierīces bojājumu, remontētu to, samainītu pret jaunu ierīci ar piemaksu vai pārdotu to mums.

Ar prieku palīdzēsim jums, atgriežot jūsu telefonu, planšetdatoru, klēpjdatoru vai datoru pie dzīvības!


Kāpēc izvēlēties interneta veikalu iBolit's?

iBolit's internetveikala sortimentā ir pieejamas tikai kvalitatīvas un pārbaudītas mobilas iekārtas, datori un cita viedā elektronika.  Uz vietas ir pieejams arī plašs aksesuāru loks jebkurai ierīcei un gaumei.


Godīgas cenas  Norādītās zemās cenas citos internetveikalos nedod garantiju, ka preci par šo summu varēsiet reāli nopirkt. Mūsu cenas ir aktuālas un tām netiek piemērota maksa par apkalpošanu. 
Ātri  Jūsu pirkumu apstrāde, sagatavošana un piegāde notiek maksimāli ātri. 
Ērti  Pārskatama mājaslapa. Jūs varēsiet atrast visu, ko vēlaties, izmantojot preču meklētāju.